Essentico DOO Industrijska zona bb, 25230 Kula, Srbija | E-mail: ekolek@essentico.rs
+381 25 729 999
+381 25 729 999
DIREKCIJA
ESSENTICO doo | Industrijska zona bb | 25230 Kula, Srbija
 
Tel/Fax: +381 25 729 999 | +381 25 723 300 | +381 25 723 829
Email: ekolek@essentico.rs
DIREKTOR
Milan Gligović
+381 25 729 999
milan@essentico.rs
 
ZAMENIK DIREKTORA
Vojin Gligović
+381 25 729 999
vojin@essentico.rs
KOMERCIJALNI DIREKTOR
Dragan Pješčić
+381 63 561 104
dragan@essentico.rs
 
KOMERCIJALNI REFERENT
Veselin Nikolić
+381 63 552 321
veselin@essentico.rs
SAVETI I PRODAJA
DVM Slobodan Boloban
+381 63 503 145
slobodan@essentico.rs
FARMA
ESSENTICO FARMA | Kikindski put bb | 23305 Mokrin, Srbija
 
DIREKTOR VETERINARSKE SLUŽBE
DVM Spomenka Valjarević
+381 63 514 685
 
UPRAVNIK FARME
Milija Barović
+381 63 294 021
milija@essentico.rs
 
ESSENTICO doo je razvio i osvojio proizvodnju specifičnih dodataka za stočnu hranu, baziranih na
aktivnim principima iz etarskih ulja lekovitog bilja. Koristeći naše proizvode imaćete zdrave životinje,
kvalitetnije proizvode (meso, mleko, jaja) uz ekonomsku opravdanost primene istih.

ZATVORI
O NAMA
O KOMPANIJI
POLITIKA KVALITETA
PROIZVODNJA
PROIZVODI
FARMA
KONTAKT